Ubytování a ceník

Stylový rodinný pension IDYLA nabízí ubytování pro Vaši dovolenou v krásném a klidném prostředí Vranova nad Dyjí. Penzion je obklopen rozmanitou přírodou Národního parku Podyjí.

K dispozici jsou 2 a 3-lůžkové pokoje, také pak apartmán pro 4 a 5 osob. Ubytování se psem je možné, stejně tak je samozřejmostí úschova Vašich kol zdarma. K dispozici je dostatečná parkovací plocha pro parkování osobních automobilů.

Areál pensionu je obklopen zelení a udržovaným trávníkem. Ubytování u nás je tedy vhodné i pro rodiny s dětmi, které zde mají dostatek volného prostoru pro vyžití.

Okolí Vranova nad Dyjí skýtá spoustu možností jak aktivně trávit volný čas. Například rekreace u vranovské přehrady, ke které Vás v letních měsících dopraví turistický vláček. Dále je zde možné provozovat turistiku i cyklistiku, jelikož okolní krajina Národního parku Podyjí nabízí spoustu možností výletů a turistických tras.
Milovníci historie a kultury zde mohou navštívit mnoho historických památek (hrady, zámky i zříceniny).

Ceník ubytování v penzionu IDYLA Vranov nad Dyjí

  Sezóna Mimosezóna
2-lůžkový pokoj s vlast. soc. zař., kuch. mikrokout
(lednička, mikrovlnka, var. konvice)
800,- 700,-
3-lůžkový pokoj s vlast. soc. zař., kuch. mikrokout
(lednička, mikrovlnka, var. konvice)
1.000,- 900,-
Apartmán 4 osoby 1.300,- 1.200,-
Apartmán 5 osob 1.500,- 1.400,-
Přistýlka 160,-
Snídaně (nutno objednat předem) 100,-
Pes (po dohodě) 100,-
Postýlka 100,-
Parkování zdarma
Parkování dalšího vozidla 100,-
Uschování kol zdarma
WiFi zdarma
Dítě do 3 let bez nároku na lůžkoviny zdarma

Doplňkové informace:

Fotografie penzionu a pokojů

Fotografie penzionu IDYLA

Novinky a aktuality

Cykloturisté na Vranovsku mohou využít cyklobus, lodní dopravu i vlak

Cykloturisté na Vranovsku mohou využít cyklobus, lodní dopravu i vlakI v jubilejní 80. rekreační sezóně je pro cykloturisty na Vranovsku a v oblasti NP Podyjí připraveno více možností dopravy s jízdními koly. Již tradičně je oblíbená zelená linka cyklobusu se zastávkami u NP Podyjí a vlakem s přepravou kol se cyklisté mohou dostat až do nejbližší železniční stanice Šumná. Cykloturisté však mohou využít i lodní dopravu po Vranovské přehradě.

I rybáři zahájili sezónu ve Vranově nad Dyjí

I rybáři zahájili sezónu ve Vranově nad DyjíSotva proběhla o minulém víkendu na Vranovsku akce k zahájení 80. rekreační sezóny, tak 16. dubna se uskutečnilo ve Vranově nad Dyjí zahájení další sezóny, tentokrát rybářské. Na pstruhovém revíru Dyje č. 14 skončila doba hájení po dlouhé zimě se rybáři opět vypravili k vodě.


Zobrazit všechny

Kontakt - rezervace ubytování

Penzion IDYLA
Zátiší 397
671 03 Vranov nad Dyjí

Mobil: +420 602 664 637

E-mail: info@pension-idyla.cz

On-line rezervace

Předpověď počasí